Fotoateliér

Ozdobná linka se srdcem

Od otevření ateliéru v roce 2010 jsem několikrát drobně pozměnila interiér, ovšem toto je největší změna od té doby.

Začalo se pěkně od podlahy :-) V celém prostoru se položila nová plovoucí podlaha, vytvořily se sádrokartonové příčky, které ateliér pěkně ohraničily. Také přibylo nové sezení, kde můžete odpočívat během focení a vychutnávat si dobrou kávu, čaj nebo džus.

Součástí ateliéru se nově stala také moje pracovna, kde si můžeme při předávání prohlédnout vaše fotografie.

Novinkou je také vylepšené zázemí pro focení novorozeňátek a malých dětí. Přidala jsem velkou škálu rekvizit pro vytvoření nádherných snímků.

Stále se snažím shánět nové oblečky, čepičky, čelenky a další dekorace, které používám při focení novorozeňátek. Jsou to pomocníčci, kteří mi pomáhají vytvářet neobyčejné fotky malých spících andílků. O tom, jak tyto oblečky vznikají, vám napíšu někdy příště, takže je na co se těšit :-).

Ráda si vychutnám výbornou kávu a o tuto slast vás prostě nemůžu ochudit. V ateliéru je nyní nově malá kuchyňka, kde vám moc ráda připravím svoji pečlivě vybranou, nedávno praženou a čerstvě mletou kávu. Prostě mňamka :-) Milovníci čajů si také přijdou na své, konečně jsem našla skvělého dodavatele exkluzivních čajíků.

Tímto bych ráda poděkovala všem, kteří se na rekonstrukci se mnou podíleli a doufám, že se vám nové prostředí bude líbit a focení si ještě více užijete.

Podívejte se jak focení probíhá

Ozdobná linka se srdcem

Dozvíte se...

Budu moc ráda, když mi napíšte jak se Vám ateliré líbí :-)Chcete také pěkné fotografie vaší rodinky?

Ozdobná linka se srdcem

Napište nebo zavolejte na tel: 605 745 270 a domluvme si termín

Sledujte mě na Instagramu a Facebooku
a nepropásněte novinky, které pro Vás chystám